Štítky: xr telefón prípade vodítku londýn.

€1.29 €2.85
  • Skladom
  • w723


  • Jazyk: anti-loss zariadenia
  • Certifikácia: Žiadne
  • Kompatibilita: anti-loss zariadenia
  • Druh: Iné
  • Názov Značky: POPSPARK
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Funkcia: anti-loss zariadenia
  • Aplikácia Veková Skupina: Dospelý


Popis:

Toto anti-loss je zariadenie s nízkym výkonom produktov na základe Bluetooth 5.0. Zväzok položky (ako sú kľúče, kabelky a ďalšie položky), že používatelia sa môžu ľahko stratiť prostredníctvom mobilnej APLIKÁCIE softvéru, aby sa zabránilo strate predmetov, dokonca môžete zavesiť tento anti-loss zariadenia na deti, aby sa zabezpečilo, že deti sú v nedohľadne, Alebo zavesiť na domácich miláčikov, takže nemusíte mať strach o ich získanie stratených.

1. Zapnutie a vypnutie stroja

Power-on: Po dlhé stlačenie na asi 3 sekundy, "tick tick tick" znie tri krát, a indikátor bliká rýchlo za 10 sekúnd.Ak nie je spojenie a č tlačidlo prevádzky, bude naďalej blikať vždy, 2 sekúnd po dobu 30 sekúnd a potom ho vypnite.

Vypnutie: Po dlhé stlačenie na asi 3 sekundy, kontrolka zhasne s dlhou riadka zvuk "kvapkať".

2. Pridať zariadenia

A. zapnite bluetooth mobilného telefónu, zadajte APP preskočiť boot rozhranie, priamo zadajte "pridať zariadenie" rozhranie a kliknite na "pridať nové zariadenie" ikonu v rozhraní.Po vyhľadávaní nové zariadenie, kliknite na položku Automaticky Pripojiť, ako je znázornené na obrázku. (v tejto dobe, môžete upraviť názov zariadenia podľa potreby)

B. Po pripojenia, kliknite na položku budík ikonu, ako je znázornené na obrázku, môžete počuť zvuk budíka z "pád" anti-loss zariadenie, a môžete nájsť anti-loss zariadenie.Na "Kvapkať" zvuk môže byť nazývaný priebežne.Ak kliknete na položku budík opäť ikonu, zvuk ustane.

C, zadajte nastavenie rozhrania, môžete alarm bell, alarm vzdialenosť výber a iné operácie, ako je znázornené na obrázku;

D. Kliknite na "Systémové Nastavenia", ak chcete zobraziť záznam súbor a dvakrát kliknite na položku možnosti, ako je znázornené na obrázku.

3. Fotografovanie

Pomocou fotoaparátu, funkcie, kliknite na anti-loss zariadenia realizovať fotografovanie funkciu.

4. Určenie polohy

Lokalizačné funkcie môžete ponechať iba pri odpojení pozíciu, keď sa anti-stratené zariadenie je odpojené z mobilného telefónu, a polohy záznam možno nájsť v "stratené záznam".Ak chcete používať túto funkciu, musíte zapnúť GPS a udržať váš telefón pripojený k sieti.

(Vyššie uvedené činnosti je Android v Redmi 5 plus, Android verzia 9.6.3.0, a Apple iPhone 6S plus, verzia IOS 11.3.1. Ak systém je iný, skutočné používanie mobilného telefónu má prednosť, alebo je ďalší aktualizovať bez predchádzajúceho upozornenia. )

Špecifikácie:

Názov produktu: tvare diamantu anti-loss zariadenia

Čistá hmotnosť: 3g

Model výrobku: Y04

Pohotovostná doba: 3 mesiace

Účinná vzdialenosť: 15 m

Rozmery produktu: 37*37*8mm

Typ batérie: CR2032

Bluetooth verzia: Bluetooth 5.0

Operačný systém: IOS/ Android

Package Zahrnuté:

1* biela anti-loss zariadenia

1* pokyny

1* batérie


Napísať recenziu

Súvisiace produkty