Štítky: adsl, 4g modem, gpon olt, epon, gpon onú exkluzivitu, mini olt, funko, gpon, ftth modem, big ben lego.

€433.61 €867.22
  • Skladom
  • w665


  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Názov Značky: Joinwit
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Certifikácia: EPA
  • Zdroj Napájania: EÚ, USA, UK, AU,
  • veľkosť: ONT
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Aplikácia: FTTH FTTB FTTX Siete
  • Číslo Modelu: HG8245 4FE 4GE +WIFI
  • Kompatibilné: Ciena


Vitajte Prekvapenie! →Sledujte nás na prioritnú dodávku a získať najnovšie ponúka,Kliknite za naše dary.

APLIKÁCIA platby tešiť "1% extra zľava" prekvapenie!

Dôležité :

Drahí, beofore vašej objednávky ,prosím, navštívte stránku a prečítajte si jasne "" .

Dúfame, že si pozorne prečítať a pochopiť jasne.Na základe vašej poslednej objednávke, veríme, že ste si jasne prečítať a akceptovať tieto požiadavky sme predložili, a môže splniť svoje záväzky, ako je požadované podľa zmluvy.

50pcs/Veľa doprava Zadarmo Zrekonštruovaný EPON GPON onú exkluzivitu HG8245 4FE 4GE +WIFI+ 2Ports Tel Koncovka USB Modem Router ONT Eng systém

Prehľad PRODUKTU

Poznámky:

Dátum Výroby: HUAWEI HG8245 4FE/4GE , Pasívne Zrekonštruovaný。

Za normálnych okolností , onú exkluzivitu bude spustený stablely veľa rokov bez akejkoľvek otázky.

Tento onú exkluzivitu vzhľad je dobré (musí byť žiadne rozbité) , funkcia úplne normálne a k dispozícii.Ak ste mysli appearnce príliš veľa, pls kontaktujte nás a zarobiť viac potvrdenie vopred.

Testovanie bude robiť znova Potvrdiť funkciu OK predtým, balenia a dopravy von.

Akékoľvek problémy s kvalitou výrobku, funkcia samo ako ste dostali, kontaktujte nás pre bezplatnú výmenu.

Pre sieťový adaptér , pls kontaktujte nás pre US/EU/UK/AU typ potvrdenie.

Model voľby:

HUAWEI HG8245 EPON 4FE+WIFI 50pcs Veľa predaj

HUAWEI HG8245 EPON 4GE+WIFI 50pcs Veľa predaj

HUAWEI HG8245 GPON 4FE+WIFI 50pcs Veľa predaj

HUAWEI HG8245 GPON 4GE+WIFI 50pcs Veľa predaj

AC A daptor s ower

12V 2A , EÚ,USA,veľká BRITÁNIA Voliteľné , zanechajte nám správu na objednávku.

Package

Budeme rozdeliť do niekoľkých balíkov na prepravu, každé balenie nie viac ako 2 kg na www.odapozed.sk štandardná doprava.

O dovozné clá

Vezmite prosím na vedomie, že akýkoľvek výrobok, ktorý si kúpite môžu vyžadovať ciel, ktoré majú byť uložené, keď výrobok dováža.Naše ceny nezahŕňajú tieto povinnosti, ktoré sú súčasťou vašej povinnosť zaplatiť.Ak potrebujete vyhlásenie, že spĺňa miestne požiadavky, prosím, uistite sa, že nás kontaktovať pre potvrdenie vyhlásenie o príslušnom výrobku hodnotu.

HG8245 4FE 4GE +WIFI+ 2Ports Tel Koncovka USB Modem Router ONT

Na HG8245, optickej siete terminál (ONT), je high-end domácej brány FTTH solution.By pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov.Na HG8245 poskytuje dva HRNCE porty, štyri GE/FE-automatické prispôsobenie Ethernet porty a jeden Wi-Fi port.Na HG8245 funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s VoIP, Internet a HD video služby.Preto HG8245 poskytuje dokonalý terminálové riešenie a na budúcnosť orientované služby podporné kapacity pre FTTH nasadenia.

Funkcie

GPON funkcie

Trieda B+ optický modul

Bezpečnostný mód autentifikácie: SN, heslo alebo SN+heslo

Proti prúdu/následný FEC

Hlasové funkcie

SIP a H. 248 protokolov

Media stream a signalizáciu stream oddelenie

Rozosielania funkcie

IGMP V2&V3 odpočúvaniu/IGMP proxy

Wi-Fi funkcie

802.11 b/g/n, certifikovaný Wi-Fi Alliance

Smerovanie funkcie

Funkcia NAT

Internet, IPTV a VoIP služby sú automaticky viazané na ONT porty

Virtuálny server, port spúšť, DMZ, a DDNS

Údržba funkcie

Miestne správy pomocou Web a vzdialenej správy použitím TR069 a OMCI

Optického výkonu monitorovania

802.1 ag Ethernet OAM

Slučky-line test HRNCE porty , hovor emulácie a telefonického pripojenia PPPoE, emulácia

Spoľahlivosť funkcie

Duálne systémy pre softvér na ochranu

Typ B pre ochranu a rogue ONT detekcie

Lítiové batérie, zálohovanie a záložnú batériu monitorovanie

Zelená energia-úspory funkcie

Dynamické spotreba úprava

S záložnej batérie, garantované služby môže byť vybraná pružne

Produkt Zvýrazniť:

Plug-and-play (PnP): Internet, IPTV a VoIP služieb môže byť nasadený jeden kliknite na NMS a na mieste konfigurácia nie je potrebná.

Diaľkové diagnóza: Diaľkové poruchy umiestnenie vykonáva slučky-line test HRNCE porty, hovor emulácie a telefonického pripojenia PPPoE, emulácia iniciovala NMS.

Odkaz monitorovanie: E2E odkaz detekcie je dosiahnuté použitím 802.1 ag Ethernet OAM.

Vysoká rýchlosť forwarding: GE line kurz zasielateľstvo v prevodová scenár a 900 Mbit/s presmerovanie v NAT scenára.

Zelená energia-šetrenie: 25% spotreby energie je uloženej s vysoko integrovaný systém chipset (SOC) riešenie, v ktorom, jedného čipu integruje s PON, hlas, brány a LSW moduly.

Špecifikácia

Rozmery (W x D x H)

195 mm x 174 mm × 34 mm

Port

2POTS + 4GE + 1USB + 1Wi-Fi

Priemerná spotreba

8 W

Prevádzkové prostredie Teplota

0°C~+40°C

Vlhkosť

5%-95%, nekondenzujúca

Napájací Adaptér vstupné

100-240 V AC, 50–60Hz

Adaptér výstup

11-14 V DC, 2

Hmotnosť

O 550 g (vrátane adaptéra)

Huawei Aplikácie FTTH

Doplňujúce Vyhlásenie O Dovozných Ciel A Prepravy, Logistiky:

Všetci zákazníci potrebujú vziať oznámenie o tieto nižšie dôležité ustanovenia, ktoré sú súčasťou našej objednávky.

1. Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatok kupujúceho strane.

2. Poštovné úprava : Express poštovné všeobecne na dvere kapitálu.Objednávky na vzdialené mestá môžu byť dostal Express spoločnosti (DHL/Fedex/UPS/TNT, atď.) poštovné úpravu.My vás budeme kontaktovať pre potvrdenie opäť pred odoslaním.

3. CPF alebo CNPJ :ako krajiny latinskej Ameriky, Kolumbia, Brazília, Peru, Čile, Argentína, atď., vyžadujú daňové číslo CPF alebo CNPJ pre colné odbavenie, tak pls opustiť tieto informácie pre vyplnenie doprava formy.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty