Choď na obsah Choď na menu
 


Vortech s.r.o.

RealizáciaTrenčiansky kraj

 

24/7 - NONSTOP SLUŽBA

Firma Vortech s.r.o. zabezpečuje všetky vodoinštalatérske služby od opráv potrubia a kanalizácie, cez výkopové práce na zistenie a odstránenie poruchy, až po výmeny súčiastok alebo časti potrubia.

article preview

Realizácia prác

KRTKOVANIE

  • Špecializujeme sa na čistenie upchatej odpadovej kanalizácie, vodovodného potrubia, kanalizačného potrubia, odtoku, odpadu a kanalizačnej šachty. Máme bohaté skúsenosti s viacerými typmi čistenia. Jedna z možností je čistenie pomocou tzv. krtkovania, čiže pomocou zariadenia Krtka. Ďalším typom čistenia, ktoré ponúkame, je vysokotlakové čistenie potrubia pomocou tlakovej hadice a silným prúdom vody.

 

VODOINŠTALATÉRSKE PRÁCE

  • Firma Vortech Vám taktiež zabezpečí všetky vodoinštalatérske služby. Či už ide o opravy potrubia a kanalizácie, výkopové práce na zistenie a odstránenie poruchy alebo výmeny súčiastok a častí potrubia. V prípade potreby ponúkame aj možnosť zvárania poškodených miest.

 

VÝKOPOVÉ PRÁCE

  • V prípade, že je nutné vykonať výkopové havarijné práce kvôli oprave nežiaducich poškodení na Vašom potrubí, realizujeme výkop pomocou bagra. V prípade, že tento spôsob nie je možný, vykonávame výkop ručne.

 

Informácie o dodávateľovi

Vortech s.r.o.

Tel. kontakt: 0907 999 112

Email: vortech.hs@gmail.com

 

Viac informácií na stránke : www.vortech.sk

 

 
 


Prihlásenie

Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< apríl / 2021 >>


Štatistiky

Online: 4
Celkom: 56100
Mesiac: 3776
Deň: 158